Search
Close this search box.

افزایش دامین آتوریتی سایت DA

اشتراک گذاری

افزایش دامین آتوریتی سایت DA

آتوریتی (authority) یعنی چه و روش های افزایش آتوریتی چیست؟

آتوریتی سایت نمره ای است که مبنای اعتبار سایت های مختلف در گوگل می باشد. نمره آتوریتی از ۱ تا ۱۰۰ به هر سایتی با توجه به میزان فعالیت های متناسب با سئو و مقررات مربوطه در نظر گرفته می شود. آتوریتی معمولا به دو حالت به سایت نمره می دهد یک آتوریتی به طور مستقل مربوط به هر پیج است  (page authority) که معمولا صفحات اصلی امتیاز بیش تری دارند.

آتوریتی دیگر نمره ای است که به صورت میانگین به تمام پیج هایی که در یک سایت قرار دارند نسبت داده می شود (domain authority) که پارامتر های زیادی در امتیازدهی این موضوع تاثیر گذار است. آتوریتی در گوگل مانند اشخاصی هستند که در بازار های زمان گذشته دارای کسب و کاری بودند و نام آن ها به دلیل اعتباری که در بین مردم داشتند بر سر زبان ها بوده است.

اعتبار این افراد دلایل مختلفی از جمله برخورد خوب و منصفانه، داشتن محصولات معتبر، محصولاتی با کیفیت و جنس عالی، قیمت مناسب و… داشته است. می توان مطمئن بود که این افراد مشتری های دائمی برای خود داشتند و به مراتب درآمد آن ها از سایر افراد نا شناخته در بازار قطعا بیش تر بوده است.

از مطالب بالا نتیجه می گیریم که داشتن اعتبار در بین افراد ما را به درآمد می رساند. اما شاید برای شما نیز سوال شده باشد که چگونه می توان چنین اعتباری را در بین مردم به دست آورد؟ در پاسخ باید بگوییم که به دست آوردن اعتبار راه های گوناگون و زیادی دارد که به برخی از آن ها در ادامه اشاره می شود.

  • برخی از افراد به دلیل این که از زمان های قدیم در بازار هستند و همیشه اجناس با کیفیت توزیع می کنند معروف و شناخته شده می شوند.
  • افرادی نیز وجود دارند که با انجام تبلیغات گسترده خود را در بین مردم شناخته شده می نمایند. این افراد خدمات و ویژگی های مثبت خود را به مردم در تبلیغات خود معرفی می کنند.
  • افراد نا شناخته ای هم هستند که اجناس با کیفیتی دارند اما به دلیل این که تبلیغ نکرده اند ناشناخته باقی می مانند. البته این افراد در نهایت با معرفی افرادی که از آن ها خرید می کنند و همچنین با معرفی از طرف همکارانی که کیفیت اجناس آن ها را قبول دارند در نهایت شناخته شده می شوند.

موارد گفته شده نکاتی بود که افراد در فضای واقعی و غیر مجازی شناخته شده می شدند و به این روش ها کسب اعتبار می کردند. البته علاوه بر نکات گفته شده نکات زیاد دیگری نیز وجود دارد که بر میزان کسب اعتبار تاثیر گذار است. در فضای مجازی و گوگل نیز تقریبا از همین نکات اما به روش های مختلف دیگر می بایست کسب اعتبار شود.

این میزان اعتبار نمره آتوریتی نام دارد و هر سایتی که برای افزایش دامین آتوریتی سایت خود تلاش کند درآمد بیش تری نیز خواهد داشت. در ادامه به طور تخصصی به روش های مختلف بالا بردن دامین آتوریتی سایت اشاره می شود.

روش های بالا بردن آتوریتی دامنه

بالا بردن آتوریتی سایت روش های مختلفی می تواند داشته باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. هر کدام از این روش ها با توجه به کاربرد و عملکرد سایت می تواند به میزان مختلفی مفید باشد و به افزایش آتوریتی سایت کمک نماید.

این موضوع توسط متخصصین سئو سایت می بایست تشخیص داده شده و طبق آن عمل نمایند تا در نهایت بتوانند نتایج خوبی را به دست آورند. انجام صحیح و مرتب مواردی که در ادامه گفته می شود باعث خواهد شد تا سایت شما در رتبه های اول گوگل قرار بگیرد. این موضوع باعث می شود که سایت شما در سرچ افراد مختلف در صفحات اول قرار گرفته و این به معنی بازدید و ترافیک بیش تر برای سایت می باشد.

۱. تولید محتوای هدفمند:

تولید محتوا به منظور نشان دادن اجناس و خدماتی است که هر سایتی برای ارائه به دیگران باید نشان دهد. محتوای شما باید به گونه ای هدفمند و به بهترین شکل ممکن در ویترین سایت شما قرار داده شود تا هر فردی که وارد سایت می شود بتواند ویترین شما را که شامل بهترین خدمات و محصولات شما است را ببیند. تولید محتوا یکی از کلیدی ترین کار هایی است که باید به مناسب ترین حالت ممکن انجام شود تا باعت افزایش دامین آتوریتی سایت شما گردد. در این جا باید اشاره شود که نمایش محتوای بی هدف و بی کیفیت به طور عکس عمل کرده و نمره آتوریتی شما را به دلیل جذاب نبودن ویترین شما پایین می اورد.

اگر قصد دارید از طریق تولید محتوا آتوریتی خود را بالا ببرید بهتر است نگاه جدی تر و تخصصی تری به این پروسه داشته باشید. لازم است برای به دست آوردن آتوریتی بالا از قوانین سئو پیروی کنید تا بازدید سایت شما افزایش یابد. همچنین می توانید با شناخت نیاز و چالش های مخاطب خود محتوای مفید تری را تولید نمایید. سعی کنید ویترین سایت خود را علاوه بر جذاب بودن مرتب جایگذاری کنید تا مخاطب به راحتی به سمت صفحه و دسته بندی مد نظر خود مراجعه نماید. این موضوع باعث مراجعه مخاطبین بیش تری به سایت شما می شود و هر موضوعی که باعث افزایش بازدید سایت شما و در نتیجه افزایش دامین آتوریتی سایت شما خواهد شد.

۲. لینک دادن به صفحات داخلی سایت:

این موضوع به لینک داخلی معروف است و علاوه بر این که معرفی سایت شما توسط دیگر سایت هایی که در گوگل فعالیت دارند باعث تبلیغ و آشنایی شما با افراد زیادی می شود می توانید از طریق پیج های موجود در سایت خود نیز به پیج های دیگر سایت لینک بدهید. این کار از طریق لینک دادن در متن سایت خود یا سایت های مختلف می باشد؛ اگر این کار در سایت هایی انجام شود که به گونه ای مرتبط با کار شما می باشد شما مخاطبان بیش تری را جذب خواهید کرد. لینک دادن به صفحات دو حالت خارجی و داخلی دارد که لینک داخلی می تواند معرفی پیج های مرتبط دیگر در سایت شما در لا به لای متن هایی در مقالات پیج های مختلفی باشد که در سایت قرار داده اید.

این کار باعث بالا بردن اعتبار سایت می باشد و اگر این لینک هایی که معرفی می کنید مقالات و محتوا های خوب و دارای اعتباری باشند خیلی بهتر است و رضایت مخاطبان بالا خواهد بود. در این حالت شما در مقالات خود مطالب پیج های دیگر سایت را معرفی و مخاطب را به صفحات دیگر برای افزایش پیج آتوریتی ارجاع می دهید.

۳. شناخته شدن در شبکه های اجتماعی:

یکی از روش های بالا بردن آتوریتی سایت نشان دادن سایت شما در سایت و اپلیکیشن های مجازی مختلف دیگر است. سایت هایی هستند که آتوریتی بالایی دارند و بازدید زیادی در فضای مجازی را تجربه می کنند. همچنین  پیج های مختلفی در فضای مجازی از طریق اپلیکیشن های مختلف وجود دارد که به دلیل بازدید زیادی که دارند می توانند سایت شما را نیز به اشتراک بگذارند. این کار کمک می کند تا مخاطبین هدف وارد سایت شما شده و با سایت شما آشنا شوند. قرار دادن لینک سایت شما در سایت های مختلف غیر از گوگل نیز می تواند به افزایش دامین آتوریتی سایت شما از طریق بالا بردن ترافیک سایت کمک کند.

۴. بک لینک گرفتن از معتبر ترین سایت ها:

بک لینک می تواند دومین اولویت برای کسانی باشند که می خواهند اعتبار سایت خود را بالا ببرند. برای این کار باید معتبر ترین سایت ها را بشناسید و به هر نحوی که می توانید در این سایت ها به معرفی خود بپردازید. برای گرفتن بک لینک می توانید عضو سایت های معتبر شده و محتوایی را در آن جا به اشتراک بگذارید. در محتوایی که در این سایت می نویسید هر آنچه می توانید را به سایت خود نسبت داده و از طریق آن لینک به سایت خود دهید. مخاطب با لمس کلمه ای که لینک داده شده می تواند وارد سایت شما شده و از آن بازدید نماید و در صورتی که ویترین سایت شما جذاب و مورد نیاز مخاطب باشد در سایت شما بماند.

برای افزایش دامین آتوریتی میتوانید با مراجعه به صفحه مورد نظر در سایت نوین وب ساز اقدام به ارسال درخواست و شروع افزایش آتوریتی دامنه خود نمایید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظرات

ایمیل شما برای دیگر کاربران در دسترس نخواهد بود. تمامیه بخش ها الزامی با * علامتگذاری شده اند.

مطالب مرتبط

زنبیل خرید

دریافت مشاوره رایگان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم

013-33265361-2

info@novinwebsaz.net