درباره ما

درباره ما

این شرکت از سال ۱۳۸۶ در شهر بنگلور در کشور هندوستان با نام تجاری گرین مدیا سیستم  و با مدیریت مهندس اشکان خلیلی فعالیت خود را در زمینه خدمات اینترنتی به صورت بین المللی آغاز و در سال ۱۳۹۱ با جمع آوری تیم فنی و زبده در ایران و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در ضمینه های مرتبط با سرویس های تحت وب آغاز نموده است.

مجموعه نوین وب ساز  به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .

aboutuss

ایده هایی ایده آل برای افراد ایده آل

طراحی سایت

طراحی انواع سایت با نوین وب ساز تیم ما از صفر تا صد برای انجام پروژه با شما همراهان عزیز می باشد تا بهترین هارو باهم تجربه کنیم.

میزبانی وب

ارائه سرویس های میزبانی وب، سرورهای مجازی و اختصاصی  در موقعیت ها و کشورهای مختلف دنیا را با ما تجربه کنید.

سئو سایت

تیم ما با آنالیز وضعیت رنک سایت در موتورهای جستجو و برنامه ریزی و پیاده سازی پروسه بهینه سازی وب سایت همواره همراه شماست.

نوین وب ساز کلیکی تا یک تفاوت لذت بخش

هم اکنون این مجموعه شامل چندین واحد جداگانه همچون واحد ارائه خدمات وب و مبتنی بر وب، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت (سئو) ، تولید نرم افزار، طراحی اپلیکیشن ، میزبانی وب ، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می باشد و با گردآوری این بخشها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات IT به سازمان ها و نهادهای دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخاص دارد.

اهداف ما

بکارگیری از سرورهای قدرتمند و امن در زمینه میزبانی وب و خدمات سرورهای مجازی ، بکارگیری جدیدترین راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت همراه با جدیدترین فناوری ها در زمینه ی طراحی سایت از اهداف مجموعه ما می باشد که با حضوری فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب سعی در  ارتقاء مداوم سطح علمی و توانایی فنی شرکت برای انجام پروژه های ملی و بین المللی دارد.

با دیجیتال مارکتینگ و هزینه‌ مقرون به صرفه به کسب و کار شما رونق می بخشیم.

با تولید محتوا بر اساس اصول سئو برای افزایش بازدید و بهبود رتبه در گوگل همراه شماهستیم.

گرافیک سایت یکی از المان های مهم سایت میباشد که مجموعه ما به صورت تخصصی انجام می دهد.

استفاده ازگوشی های هوشمند روبه افزایش است ازاین رو داشتن اپلیکیشن بهترین گزینه برای شماست.

با طراحی سایت و انجام خدمات برای شما همراهان عزیز مجموعه ما دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته میباشد.

با تولید نرم افزار به دیده شدن  کسب و کارتان ، در فضایی ویژه و خاص کمک کنید.

 

مهارت های ما

خدماتی که نوین وب ساز می تواند برای شما انجام دهد

اعتقاد ما به کرامت انسانی، اعتماد متقابل و کار گروهی هدفمند، استوار است و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود می باشیم.

ایجاداطمینان و جلب رضایت مشتریان ، ارتقاء  دانش فنی مشتریان از طریق مشاوره و آموزش ، ارتقاء مداوم کیفیت و تنوع خدمات ، ارتقاء سطح مهارت توانمندی و دانش نیروی انسانی شرکت ، ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت ، تقویت روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کاری ، ارائه امکانات متعدد فناوری های تحت وب با تمرکز بر کاربردهای تجاری همچون افزایش فروش محصولات و خدمات مشتریان از خدمات مجموعه ما می باشد.

طراحی وب سایت

۹۵%

بهینه سازی سایت

۹۵%

میزبانی وب سایت

۹۹%

دیجیتال مارکتینگ

۹۰%

تولید محتوا

۹۳%