سئو سایت

سئو چیست؟

سئو به زبان ساده یعنی انتخاب کلمه یا عبارت هدف و رساندن آن به رتبه های اول گوگل. رسیدن به نتایج صفحه اول گوگل با هر عبارت و کلمه کلیدی، به معنی سئو سایت شما با آن کلمه کلیدی است. به طور مثال شما یک فروشگاه اینترنتی دارید و مهمترین محصولی که برای فروش دارید را به عنوان کلمه کلیدی انتخاب می کنید. در این صورت شما باید با معرفی کامل محصول و یا خدمات خود و همچنین لینک سازی صحیح، سایت خود را بهینه کنید و در کلمه مورد نظر به نتایج اول گوگل بیاورید.

seo عبارت است است از دانش، تجربه و تعامل که به این معنی است که شما برای موفقیت در پروسه سئو خود و رسیدن به صفحه اول گوگل به این سه رکن اصلی نیاز دارید. اگر از seo هیچ شناختی ندارید بهتر است این فرآیند را به یک متخصص سئوکار بسپارید.

سئو سایت

خدمات سئو سایت

سئو سایت شرکتی و صنعتی

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت خبری

سئو سایت آموزشی

خدمات سئو نوین وب ساز شامل چیست؟

خدمات سئو نوین وب ساز شامل سئو سایت، مشاوره رایگان seo، آنالیز سایت، لینک سازی داخلی، لینک سازی خارجی، تولید محتوا، بهبود سرعت لود سایت، بهبود UX، بهبود UI، مشاوره تخصصی برای تبلیغات و seo فنی است. رپرتاژ و بنر جزو تبلیغات هستند که شامل هزینه جداگانه هستند. ما در نوین وب ساز برای این موارد نیز مشاوره تخصصی داریم.

خدمات سئو یا بهینه سازی سایت به طور کلی، به معنای انجام و پیاده سازی کارهایی است که به یک سایت کمک می کند تا در برخی از کلمات کلیدی مهم، رنک و رتبه خود را بهبود بخشد. سئو یکی از شاخه های دیجیتال مارکتینگ است که با هدف Optimization کردن و بهینه کردن سایت و کسب رتبه در موتور جستجو استفاده می شود. بهینه سازی سایت از اصولی پیروی می کند که قطعا رعایت آن ها می تواند منجر به بهبود رنک و در نتیجه افزایش فروش شود، و این چیزی است که رقابت در کسب رتبه در گوگل را سخت و البته جذاب میکند.

سئو از بهترین کانال‌های بازاریابی آنلاین برای کسب‌وکار شماست

با گرفتن رنک یک گوگل شما در واقع یک سرمایه گذاری بلند مدت برای جذب مشتری خود انجام داده اید که پس از اجرای سئوی اصولی و کاربرپسند جایگاه کسب‌وکارتان را در رنک یک گوگل تثبیت می کنید و ورودی سایت خود را افزایش می دهید.

سئو اصولی توسط یک سئو کار ماهر باعث افزایش آگاهی مشتریان نسبت به برند شما میشود شما با سئوی مستمر و هدف‌مند می‌توانید مخاطبان و کاربران زیادی را به سمت کسب‌وکارتان سوق دهید و با کمترین هزینه  نسبت به دیگر روش‌های بازاریابی و با داشتن استراتژی می‌توانید بازدهی بسیار بالایی داشته باشید.

اگر برای سئو سایت خود ، نیاز به مشاوره رایگان دارید میتوانید از طریق فرم روبرو با مجموعه ما درتماس باشید تا در اسرع وقت همکاران ما پاسخگو شما باشند. 

دریافت مشاوره رایگان

روش ها و تکنیک های سئو سایت چیست؟

روش‌ها و تکنیک‌های بسیاری به عنوان مهم‌ترین موارد سئو سایت بیان می‌شود. در این بین استفاده از این تکنیک‌ها موضوعاتی هستند که می‌تواند بر روی کارکرد و بهبود سئو سایت تاثیر داشته باشند.تکنیک‌های سئو نکاتی هستند که شما با داشتن دانش و اطلاعات میتوانید روند سایت خود را بهبود ببخشید.در ادامه به  اصلی‌ترین تکنیک‌های سئو پرداخته‌ ایم و امید است با استفاده از این تکنیک‌ها بتوانید مسیر خوبی را برای سئو سایت خود در پیش بگیرید.

 این روزها شبکه‌های اجتماعی به عنوان یکی از مهم‌ترین فضای سرگرم کننده افراد شناخته می‌شوند. ادبیات به کار رفته در این محیط از اهمیت بسیاری برخوردار است و سبب رایج شدن برخی کلمات می‌شود. از همین رو برای بهبود سئوی سایت خود لازم است تا به کلمات ترند شده در دیگر شبکه‌های اجتماعی توجه لازم را داشته باشید.

rankbrain به عنوان یکی از ابزارهای سئوی گوگل شناخته می‌شود که به دنبال اندازه‌گیری میزان تعامل در بین نتایج صفحه اول جست‌وجوی گول است. با استفاده از این ابزار، گوگل رنگک بندی مشخصی را در سایت‌های خود به وجود می‌آورد و بر سئوی هر سایت تاثیر می‌گذارد. از همین رو بسیار اهمیت دارد که هر سایتی در این ابزار بهینه‌سازی شده باشد و بتواند خود را با الگوها و الگوریتم‌های موجود در آن سازگار کند.

به عنوان یکی دیگر از تکنیک‌های سئو که می‌تواند نتایج قابل قبولی را در بر داشته باشد، می‌توان به استفاده از محتواهای قدیمی سایت و بلاگ اشاره کرد. معمولا محتواهای قبلی هر سایتی، به اندازه محتواهای امروزی کامل و جامع نیستند و ممکن است کیفیت کمتری را داشته باشند. از همین رو، با استفاده از به روزرسانی و ارتقای محتواهای قبلی، می‌توان آن‌ها را برای بار دیگر بر روی سایت منتشر کرد و از این محتواها به شکلی بهتر و کامل‌تر بهره برد.

عناوین هر محتوا، به عنوان اولین ابعادی از محتوا است که در معرض مشاهده قرار می‌گیرد. استفاده از عناوین جذاب و برچسب‌های مرتبط و در عین حال منحصربه‌فرد، می‌تواند سبب بهبود وضعیت استقبال مخاطب از سایت شما بشود. داشتن تیتر و عناوین متفاوت از دیگر رقبا، دلیلی است که شما را در دیده شدن بیشتر محتوایتان کمک خواهد کرد.

زمانی که در محتوای خود از ویدئو یا تصویر استفاده می‌کنید، باید توجه داشته باشید که گوگل و موتورهای جست‌وجوگر قابلیت خواندن محتوای تصویری و ویدئویی را ندارند. از همین رو لازم است تا از متن جایگزین یا alt text برای قابل مشاهده شدن محتوای سایت خود بهره ببرید. به این ترتیب در حین جست‌وجوی گوگل، متن تصویر و ویدئو نیز مورد جست‌وجو قرار می‌گیرد و امکان مشاهده شدن بیشتری را برای متن به وجود می‌آورد.

در طی سال‌های اخیر، یکی از موضوعاتی که در سئوی محتوا تغییر کرده است، اهمیت معنای محتوا است. در سال‌های قبل از ۲۰۱۸، محتوای سایت تنها براساس کلمات کلیدی به کار رفته مورد ارزیابی قرار می‌گرفتند و از اهمیت برخوردار بودند. این در حالی است که در طی سال‌های گذشته و از سال ۲۰۱۸ به بعد، معنای محتوای به کار رفته در سایت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. موتورهای جست‌وجوگر مانند گوگل، معنای محتوا را نیز مورد ارزیابی قرار می‌دهند. از همین رو به عنوان دیگر مورد از تکنیک‌های سئو می‌توان به بهینه‌سازی محتوا نیز اشاره کرد.

زمانی که تازه شروع به کار می‌کنید، ممکن است بسیاری از صفحات شما سئوی متوسطی را به دست آورند و در بین موارد جست‌وجوی گوگل در صفحات دوم یا سوم قرار گیرند. این صفحات معمولا بازدیدی ندارند و مخاطبان کمی را برای خود دارند. از همین رو لازم است تا نسبت به ارزش‌دهی به این صفحات به دنبال راهکاری مشخص بود. راهکاری که با به کارگیری ابزارهای کاربردی و مهم گوگل می‌توان به بهترین شکل ممکن آن‌ها را به نتیجه رساند.