طراحی سایت

امروزه طراحی سایت یک کار ضروری برای کسب و کار های سنتی  است زیرا با مجازی شدن بسیاری از کار ها داشتن یک وب سایت حائز اهمیت میشود و یک وب سایت حرفه ای می تواند در هر لحظه برای شما پولساز باشد.سایت شما ویترین آنلاین شماست که هرگز تعطیل نخواهد شد.مجموعه نوین وب ساز با انجام سایت های وردپرسی و هم اختصاصی از صفرتا صد ، تا انجام پروژه با شما در تعامل است و تمامی مراحل طراحی را با شما در میان می گذارد تا بهترین سایت را برای شما طراحی کند.خوشحالیم که قدمی در رونق کسب و کار شما برمی داریم.

طراحی سایت

طراحی سایت گامی بزرگ به سوی پیشرفت

ما با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های مدرن در طراحی وب سایت و با در نظر گرفتن هدف و سیلقه شما طراحی می کنیم.

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی به یکی از محبوب ترین درخواست های طراحی وب سایت در دنیا تبدیل شده است و توانسته درصد بالایی از سایت ها در دنیا را تحت سلطه خود بگیرد.این سیستم دارای هزاران قالب متنوع ، جذاب ، مدرن و معتبر دنیاست که می تواند برای سایت های شرکتی، بازرگانی و فروشگاهی مناسب باشد.

قالب های وردپرس اغلب ریسپانسیو یا به اصطلاح واکنشگرا میباشند که این نکته ی بسیار مهمی است تا سایت مورد نظر به صدر جستجو های گوگل راه یابد.زیرا ریسپانسیو بودن وب سایت ها یک عامل بسیار مهم  برای موتور های جستجوی گوگل است.

انتخاب نحوه ی طراحی وب سایت وردپرسی به عهده ی مخاطبین است که بر اساس نیاز شما انتخاب می شود و مجموعه ما با بالاترین سطح کیفیت و طراحی برای شما همراهان عزیز اماده خدمت  رسانی است.طراحی سایت وردپرسی امروزه مقرون به صرفه تر و رایج تر است و هدف ما ارائه بهترین کیفیت در زمینه طراحی انواع سایت ها می باشد.

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی همان طور که از نامش پیداست از همان اول بر پایه نیاز مشتری چه از لحاظ گرافیکی و چه از نظر پیاده سازی برنامه ریزی میشود.نکته مدنظر در پیاده سازی سایت های اختصاصی استفاده نکردن از cms میباشد یعنی تمام سایت از اول بصورت اختصاصی برای مشتری برنامه نویسی میشود.

اگر شما قصد دارید تا یک سایت با ایده های کاملا جدید داشته باشید باید طراحی سایت اختصاصی را سفارش بدهید در این نوع طراحی سایت قبل از هر موردی کارفرما می بایست نیازهای خود را در یک قالب به شرکت طراحی سایت اعلام کند تا برآورد هزینه و زمان انجام گردد.

در این نوع از طراحی وب سایت اگر قالب سایت مورد تایید کارفرما نباشد می توان به راحتی آن را ویرایش کرد و محدودیتی در تعداد ویرایش وجود ندارد.

 

پروسه طراحی وب سایت

مراحل سفارش طراحی سایت

طراحی وب سایت هم مثل تمام خدمات دیگر مراحلی را در دل خود دارد تا بهترین حالت ممکن برای طراحی یک کسل و کار آنلاین را رقم بزند.

مرحله اول مستند سازی است که مجموعه ما  هدف از طراحی سایت را بدست می آورد و همچنین در این مرحله تمامی اطلاعات  مورد نیاز از شما دریافت می شود.

مرحله دوم طراحی اولیه وب سایت می باشد بعد از دریافت اطلاعات و مستندات ، استخوان بندی سایت و طراحی اساسی وب سایت شما انجام می شود.

مرحله سوم سفارشی سازی سایت شماست که بعد از تمام شدن طراحی اولیه اغازمیشود که شما میتوانید روی زیبایی سایتتان نظر بدهید و در نهایت کار شما آماده بهره برداری می باشد.

نمونه کار های ما

در این قسمت می توانید از تمامیه سایت های اجرا شده توسط نوین وب ساز بازدید نمایید.