طراحی UI/UX

طراحی UI/UX چیست؟

به صورت بسیار ساده UI که مخفف User Interface design می باشد بخشی از طرح می باشد که زمانی که کاربر در حال رویت وب سایت می باشد آن را مشاهده می نماید. UX مخفف User experience است شامل رفتار، حالت و احساست کاربر در مورد استفاده از یک محصول و یا سیستم خاص گفته می شود. تجربه کاربر شامل جنبه های عملی، تجربی، موثر ، معنی دار و جنبه های با ارزش اثر متقابل انسان و کامپیوتر و محصول می باشد، که شامل درک کاربر از جنبه های مختلف سیستم شامل کاربرد، سادگی در استفاده و بهره وری می باشد.

به طور کلی UI در صنعت نرم افزار به هر چیزی که در صفحه ، نمایش داده می شود گفته می شود که شامل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول ، ویدئوها و همچنین رنگ ، سایر و مکان آن ها می باشد و UX  به تجربه و احساس کاربر زمانی که از محصول شما استفاده می نمایند گفته می شود. به عنوان مثال زمانی که شما از سایت ما محصولی را سفارش می دهید و آن بسیار سریع تحویل شما می گردد به این معناست که UX خوبی وجود داشته است.

طراحی UI/UX

UI/UX دو عضو جدا نشدنی

ui/ux برای طراحی مکمل یکدیگر می باشند و هردوی آن ها در طراحی زیبا و کاربردی یک وب سایت کمک زیادی می کنند. ممکن است که با یک وب سایت مواجه شده باشید که از نظر ظاهر بسیار زیبا و جذاب باشد ولی زمانی که دارید با آن کار می کنید نظرتان کلا تغییر خواهد کرد. مثلا برای پیدا کردن یک مقاله یا خبر در آن وب سایت دکمه سرچ را پیدا نخواهید کرد و آن زمان است که اهمیت UX در طراحی را متوجه خواهید شد. نکته قابل توجه این است که UX و UI دو قسمت جدایی ناپذیر طراحی هستند. خیلی وقت ها برای داشتن UX یا تجربه کاربری بهتر باید UI یا رابط کاربری و ظاهر آن را تغییر داد و هر تغییری در UI در UX تاثیر می گذارد.

با طراحی ui / ux  حرفه ای  کسب و کار خود را بازار هدف مخاطب قرار دهید و افزایش درآمد چشمگیری داشته باشید. ما در نوین وب ساز با طراحی سایت مد نظر تان به صورت حرفه ای به درخشیدن هرچه بیشتر شما در این بازار پر رقابت کمک خواهیم کرد.

کشف نیاز مشتری

پشتوانه فکری قدرتمند

طراحی واکنش گرا

رابط کاربری اصولی

به کارگیری اصول برندینگ

تعریف و ایده پردازی

پشتوانه فکری قدرتمند

کشف نیاز مشتری

طراحی واکنش گرا

به کارگیری اصول برندینگ

رابط کاربری اصولی

تعریف و ایده پردازی

طراحی UI/UX

تفاوت ui و ux درچیست؟

 گوگل یکی از بهترین نمونه‌های قابل ذکر می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید رابط کاربری گوگل بسیار ساده است. فقط یک لوگو، نواری برای جست‌وجو، تعداد کمی button و صفحه‌ای برای نمایش نتایج جست‌وجو در آن مشاهده می‌شود. زمانی‌که عبارتی برای جست‌وجو نوشته شود، کاربر در کم‌تر از یک ثانیه به نزدیک‌ترین دانش دیجیتالی بشر از موضوع مورد نظر دست خواهد یافت.تصور کنید اگر برای هر جست‌وجو ۱۵ ثانیه زمان مورد نیاز باشد، چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ در این صورت حتی با وجود رابط کاربری مناسب، تجربه کاربری شما از گوگل بسیار متفاوت با احساسی که هم اکنون نسبت به گوگل دارید، خواهد بود.تمرکز UX روی خط سیر کاربر برای حل یک مشکل و تمرکز UI روی نحوه نمایش سطوح محصول و عملکرد آن است.

طراحی UI/UX سایت و اپلیکیشن توسط نوین وب ساز

یکی از مهارت های نوین وب ساز زمینه طراحی رابط کاربری سایت و اپلیکیشن می باشد و می کوشد تا نیازهای سایت شما را برآورده کند. با سپردن طراحی یوآی سایت و اپلیکیشن توسط نوین وب ساز می توانید یک سایت و اپلیکیشن با کیفیت با رعایت اصول و ساختارهایی که ذهن کاربر با آن‌ آشنا است را داشته باشید.

متخصصان طراحی نوین وب ساز، با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان به طراحی اپلیکیشن و برنامه های کامل وب به صورت حرفه ای می پردازند و تلاش ما بر این است تا بهترین تجربه و احساس کاربران را به خدمات خود جلب کنیم و آنها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنیم.

خدمات UI Design

طراحی رابط کاربری بخش بسیار مهم برای ایجاد احساس و تجربه مثبت برای کاربر است. به‌همین علت طراح سعی می‌کند نیاز کاربران و مخاطبان برای تعامل با محصول را کامل درک کنند و آن را در هنگام طراحی با توجه به نیاز های کاربران پیاده سازی کند. اهمیت طراحی یوآی در این است که دائم درحال تلاش برای راحتی و احساس رضایت کاربران می باشد و می کوشد تا کاربران را از آن چه که نیاز او هست راضی نگه دارد و از این رو می‌تواند بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت و یا اپلیکیشن خود جذب کند.

این خدمات مناسب چه مشاغلی هست ؟

امروزه با افزایش کسب و کارهای اینترنتی و تعداد اپلیکیشن ها و سایت ها روز به روز در حال افزایش است، یکی از عوامل مهم در راه اندازی سایت و اپلیکیشن طراحی یوآی می باشد که در جذب مشتری بسیار موثر است و همه کسب و کارهای آنلاین ، اپلیکیشن های موبایل و سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری و … برای پیشرفت به طراحی رابط کاربری نیاز دارند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند.

قیمت طراحی UI برای وب اپلیکیشن موبایل

قیمت ها در نوین وب ساز با توجه به نیازهای کاربران متفاوت است و نسبت به امکاناتی که برای سایت خود در نظر دارید این قیمت طراحی UI هم تغییر می کند.

شرکت طراحی سایت نوبن وب ساز با متخصصان و تیم حرفه ای در زمینه طراحی UI برای راه اندازی سایت باکیفیت و متناسب با بودجه شما و قیمت طراحی رابط کاربری مناسب، شما را برای داشتن یک وب سایت با کیفیت همراهی می کند. قیمت های طراحی همانند دیگر خدمات نوین وب ساز مانند طراحی سایت و سایر خدمات تعرفه ثابتی ندارد و با توجه به امکانات درخواستی شما و زمان انجام پروژه محاسبه می گردد

نمایش بیشتر