سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات احتمالی شما در ادامه قرارگرفته است. درصورتیکه سوال دیگری به غیر از سوالات زیر دارید با استفاده از فرم زیر پرسش خود را ارسال فرمایید.

faq

آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟

بله، با توجه به این که سایت های طراحی شده کاملا و از ۰ تا ۱۰۰ توسط تیم طراحی و برنامه نویسی نوین وب ساز راه اندازی و کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید تا امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

آیا پس از تحویل سایت در سال های آتی نیز پشتیبانی و خدمات ارائه میکنید؟

بله، شما به مدت ۱ سال از خدمات پشتیبانی نوین وب ساز برای سایت خود بهره مند خواهید بود و پس از اتمام این دوره در صورت نیاز میتوانید جهت تمدید قرارداد پشتیبانی سایت اقدام نمایید.

من سایت دارم، آیا برای طراحی سایت جدید توسط نوین وب ساز، باید دامنه دیگری تهیه کنم؟

خیر، درصورتیکه شما در حال حاضر سایتی برروی یک دامنه دارید و میخواهید از همان دامنه برای سایت جدید استفاده نمایید، میتوانید آن دامنه یا آدرس سایت را به سرور و سایت جدید متصل نمایید.

چرا هاست (سرور) با ۱۰گیگابایت فضا به صورت هدیه میدهید؟

باتوجه به اینکه معمولا کارفرما اقدام به اجاره سرور های اشتراکی با کیفیت پایین و قیمت پایین تر از شرکت های دیگر می کند،این مسئله باعث افت کیفیت سایت و سرعت آن می گردد. برای جلوگیری از این امر نوین وب ساز میزبانی وب سایت های طراحی شده توسط این مجموعه را بصورت هدیه در نظر گرفته است تا با مدیریت کاملی که بر منایع و تنظیمات این سرورها داریم، بتوانیم بالاترین بازدهی را به مشتریان خود ارائه دهیم. بدیهی است تمدید هاست برای سال های آتی با دریافت مبلغ تعیین شده در زمان تمدید صورت می گیرد. همچنین کارفرمایان گرامی در صورت علاقمندی به استفاده از سرویس میزبانی وب دیگر شرکت ها می توانند وب سایت خود را بدون هیچ مشکلی به سرویس دهنده دیگری منتقل نمایند.

طراحی سایت نیاز به هاست و دامنه نیز هست،آیا می بایست جداگانه از شرکتی دیگر تهیه کنیم؟

درصوتیکه علاقمند به عقد قرارداد جهت طراحی سایت با نوین وب ساز هستید، هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به شما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید.در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات نوین وب ساز و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است. لازم به ذکر است حداقل ۱۰ گیگابایت فضا برای هر سایت در نظر گرفته می شود و همچنین کلیه سرورهای مورد استفاده توسط نوین وب ساز، کاملا بصورت اختصاصی بوده و پشتیبانی آنها نیز مستقیما توسط این شرکت به مشریان داده میشود. این سرور ها مجهز به پنل کاربری CPANEL و لایت اسپید وب سرور هستند تا بتوانند بهتری بازدهی را برای سایت شما داشته باشند. همچنین یک دامنه به دلخواه با پسوند ir. به صورت هدیه با مالکیت کارفرما برای ایشان ثبت و تنظیم می گردد.

مراحل طراحی سایت و عقد قرارداد در نوین وب ساز به چه صورت است؟

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل هارا به مجموعه نوین وب ساز تحویل میدهند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد ۵۰% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی ۳۰% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما ۲۰% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف چیست؟

طراحی سایت در شرکت های مختلف با روش های مختلفی انجام می شود،در کل دو روش اصلی برای طراحی سایت وجود دارد. روش اول استفاده از نرم افزار ها و سیستم های مدیریت محتوا همانند وردپرس و جوملا می باشد که در این حالت از رابط کاربری نرم افزار مربوطه برای ایجاد سایت استفاده می شود،روش دوم کد نویسی سایت از ابتدا و بصورت اختصاصی و یا استفاده از فریم ورک هایی است که خود شرکت طراح بصورت اختصاصی نوشته است. زمان طراحی،قابلیت انعطاف،کیفیت پیاده سازی،تجربه و دانش در هریک از روش های بالا در شرکت های مختلف متفاوت است.باید خاطر نشان کرد که بیشتر یا کمتر بودن قیمت در یک شرکت دلیل بر کیفیت و یا عدم کیفیت خدمات آن شرکت نیست،بهترین راه برای درک تفاوت قیمت طراحی سایت شرکت در جلسه توجیهی با حضور در دفتر شرکت های مختلف است.

آیا میتوانم برای سایت خود اپلیکیشن موبایل هم داشته باشم؟

بله، ما میتوانیم برای انواع سایت های طراحی شده اپلیکیشن موبایل نیز برای شما راه اندازی نماییم.

آیا در سایت های فروشگاهی امکان راه اندازی سیستم ارتباط با مشتری وجود دارد؟

بله، این سیستم برای سایت های فروشگاهی و دیگر انواع سایت ها قابل راه اندازی و بهره برداری می باشد.

آیا پس از تکمیل پروژه تمامیه دسترسی های سایت به ما داده خواهد شد؟

بله، تمامیه دسترسی ها و پنل های مدیریتی سایت، میزبانی وب، دامنه و غیره بصوت کامل پس از اتمام پروژه به کارفرما تحویل داده خواهد شد و تمامیه امتیازات نیز به نام ایشان ثبت خواهد گردید.

آیا سایت طراحی شده از لحاظ سئو نیز بهینه خواهد بود؟

بله، تمامیه سایت هایی که توسط نوین وب ساز طراحی و پیاده سازی میشوند دارای پکیج پایه بهینه سازی وب سایت می باشند که شامل، پیاده سازی زیر ساخت سئو، بهینه سازی لود تایم و … می باشد.

آیا ظاهر و قالب سایت را میتوانیم خودمان انتخاب نماییم؟

بله، شما میتوانید تمامیه نیازمندی های خود را از لحاظ ظاهری و کاربری در زمان سفارش اعلام نموده و بر اساس همان نیازمندی ها و مطابق با سلیقه شما مراحل طراحی سایت انجام خواهد گرفت. بدیهی است در تمامیه این مراحل مشاورین ما جهت بهتر شدن هرچه بیشتر سایت شما، اطلاعات گوناگونی را در اختیارتان قرار خواهند داد.

آیا کار با پنل مدیریت سایت آموزش داده میشود؟

بله، پس از اتمام پروسه طراحی و راه اندازی سایت و در زمان تحویل آن، کارشناسان ما بصورت حضوری و یا غیر حضوری به شما و یا یک نفر که از طرف شما معرفی شده اند، آموزش کامل خواهند داد، همچنین پکیج آموزشی تصویری در اختیار شما قرارخواهد گرفت که در صورت نیاز میتوانید از آن استفاده نمایید.

آیا مطالب و محصولات سایت قابلیت دسته بندی را دارا می باشند؟

بله، با استفاده از پنل مدیریت سایت خود میتوانید تمامیه محصولات، مطالب، خدمات و … را بصورت کاملا شخصی و به تعداد نامحدود دسته بندی نموده و در هر زمان اقدام به ویرابش و یا حذف و اضافه کردن آنها بپردازید.

آیا سیستم مدیریت سفارش در طراحی فروشگاه اینترنتی وجود دارد؟

بله، سیستم مدیریت پیشرفته برای مدیریت سفارشات شما در پنل مدیریت وجود دارد که به راحتی میتوانید سفارش های خود را مدیریت کنید. همچنین میتوانید درصورت نیاز این سیستم را طبق نیازمندی های خود ارتقا دهید.

آیا دریافت نماد اعتماد الکترونیکی در پیکیج های طراحی سایت وجود دارد؟

بله، نماد اعتماد الکترونیکی در صورتی که واجد شرایط آن باشید برای شما دریافت خواهد شد.

آیا درگاه پرداخت در طراحی سایت اعمال میشود؟

بله، پس از اتمام پروسه طراحی و راه اندازی و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، شما میتوانید جهت دریافت درگاه پرداخت اقدام نمایید. پروسه دریافت درگاه الکترونیکی معمولا می بایستی توسط صاحب امتیاز سایت و نماد الکترونیکی آن صورت پذیرد، پس از دریافت اطلاعات و تنظیمات، تیم فنی نوین وب ساز سایت شما را مجهز به درگاه بانکی می نماید.

آیا طراحی سایت دارای اتصال امن (https) میباشد؟

بله، اگر از سرویس های میزبانی وب نوین وب ساز استفاده نمایید، تمامیه سرویس ها مجهز به لایسنس امنیتی SSL می باشند. در صورتیکه سرویس میزبانی از دیگر سرویس دهندگان داشته باشید، میتوانید با خرید گواهینامه امنیتی SSL اقدام و برروی سایت خود نصب نمایید.

آیا تغییر ظاهر سایت پس از تحویل پروژه امکانپذیر می باشد!؟

بله، چنانچه بعد از مدتی بخواهید ظاهر سایت خود را چه از نظر گرافیکی و چه از نظر امکانات تغییر دهید، می توانید شخصا و یا توسط همکاران ما این اغییرات را اعمال نمایید.